21.1 C
Edirne
18:09 - 1 Haziran 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Spor

“Olimpik Havuz bakıma girecek”

Tekirdağ Gençlik ve Spor Müdürü Ahmet Üzgün, olimpik yüzme havuzunda vatandaşlara daha iyi hizmet sunulması için bakım çalışması yapılacağını söyledi.

Üzgün, yaptığı açıklamada, vatandaşlara en iyi şekilde hizmet sunmak için çalıştıkları belirtti.

Olimpik yüzme havuzunun Türkiye’deki nadir havuzlardan biri olduğunu ifade eden Üzgün, “Temizliği ve bakımı en güzel şekilde yapılmaktadır. İnsan sağlığını düşündüğümüz için bütün bakımlar en titiz şekilde yapılıyor. Bu yüzden olimpik yüzme havuzu çok tercih ediliyor. Havuzumuzun bazı eksikleri var. 13 Ocak’ta tesisimizi kapatıp temiz ve daha güzel hizmet için bakımını yapacağız” dedi.

Üzgün, tesise olan talepten memnun olduklarını belirterek şunları kaydetti:

“Buraya gelen bütün vatandaşlarımızın bize dönüşleri çok güzel, herkes tesisimizden memnun. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için önemli. Havuzumuzda sadece yüzme yok. Burada fitnes ve sauna gibi imkanlar da var. Buraya vatandaşlarımız danışmaya gelip kayıtlarını yaptırıp aylık, 3 aylık, yıllık şeklinde kayıt olup belirlenen gün ve saatlerde çalışabiliyorlar. Daha iyi hizmet sunmak için bakımlarımızı yapıp tekrar havuzu hizmete açacağız” dedi.

(AA)

Diğer Haberler

Gökyüzüyle buluşmak isteyen paraşütçüleri bekliyor

Harun Aker

Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler, özel izinle mindere döndü

Harun Aker

Edirnegücüspor sahaya iniyor

Mutlu Akbaşak

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla