Tropical Group, yeni iş yerini açtı

02.10.2020 15:07

Rodop bölgesinden faaliyet gösteren Tropical Group sahibi iş adamı Sadık Yakup, iş yerini  Gümülcine merkezde İoanninon sokağında hizmete açtı.

Tropical Group, yeni iş yerini açtı

http://milletgazetesi.gr’de yer alan haber de, açılışa gelen davetliler ve soydaşlar sosyal mesafe kuralları çerçevesinde yeni mekanda ağırlandılar.

Yıllardır Gümülcine şehrinin mahallelerinde ve Rodop bölgesinin farklı köylerinde marketler ve farklı işletmelerle halka hizmet eden iş adamı Sadık Yakup, Tropical Group bünyesine yeni bir mekan daha ekledi.

Gümülcine’de kasaplar çarşı karşısında İoanninon 70 adresinde bugün 1 Ekim 2020 Perşembe açılışı yapılan yeni mekanda iş adamı Sadık Yakup çalışanlarıyla birlikte, Tropical Group tesislerinde harmanlanıp kavrulan Türk kahvesi, yine Tropical Group’un kendi üretimi olan günlük taze pasta, kurabiye, doğum günü ve özel günleriniz için turta ve ikramlıklar ayrıca Tropical Group ambalajlama ve paketleme bölümünde paketlenmiş taze kuruyemiş çeşitleri bunların haricinde kendi imalatı çeşit çeşit şuruplu tatlılarla müşterilerine hizmet verecektir

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler