Türk Hava Yolları, Sofya ve Varna’dan İstanbul’a uçuşlarını artırıyor

16.03.2021 13:52

Dünyanın birçok noktasına uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi Türk Hava Yolları, Sofya ve Varna'dan İstanbul'a sefer sayısını artırıyor. 28 Mart'tan itibaren havayolu şirketinin Bulgaristan başkentinden haftalık uçuşları 10, 21 Mayıs'tan itibaren Varna’dan gerçekleştirdiği uçuşların sayısı ise her hafta 3 uçuşa çıkacak.

Türk Hava Yolları, Sofya ve Varna’dan İstanbul’a uçuşlarını artırıyor

Dünyanın birçok noktasına uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi Türk Hava Yolları, Sofya ve Varna’dan İstanbul’a sefer sayısını artırıyor. 28 Mart’tan itibaren havayolu şirketinin Bulgaristan başkentinden haftalık uçuşları 10, 21 Mayıs’tan itibaren Varna’dan gerçekleştirdiği uçuşların sayısı ise her hafta 3 uçuşa çıkacak.

kircaalihaber.com’da yer alan habere göre; Türk Hava Yolları’nın Bulgaristan’a ve Bulgaristan’dan gerçekleştirdiği uçuş sayısında artış, hizmet kullanıcılarına heyecan verici seyahatler için daha da fazla fırsat sunuyor. Yolcular, modern İstanbul Havalimanı’ndan uçuş yaparak dünyanın çeşitli yerlerini yeniden keşfedebilir ve havayolu şirketinin şu anda uçtuğu 200’den fazla farklı destinasyonu ziyaret edebilirler. Türk Hava Yolları, 28 Mart – 30 Ekim 2021 tarihleri arasında yolculara Sofya’dan İstanbul metropolüne haftalık toplam 10 sefer hizmeti sunacak, şimdiye kadar ise haftalık 8 sefer gerçekleştiriyordu.

Türk Hava Yolları, Şubat ayında Varna’dan uçuşlara yeniden başladıktan sonra 21 Mayıs’tan itibaren sefer sayısı da artacak ve haftada 2’den 3’e çıkarılacak. Havayolu şirketi, 2014 yılından beri Varna’dan uluslararası uçuşlar düzenlemekte ve yolculara en yüksek sınıf hizmetlerinden yararlanarak dünyanın farklı bölgelerini ziyaret etme fırsatı sunmaya devam etmektedir.

Yolcular, bir sonraki seyahatlerini kolayca planlamak için Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin (IATA) çevrimiçi interaktif dünya haritası aracılığıyla farklı ülkelerde salgınla ilgili gereklilikler, düzenlemeler ve güvenlik önlemleri hakkında eksiksiz bilgi bulabilirler.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler