Valilik duyurdu! Eğitime fırtına arası

29.11.2021 23:16

Tekirdağ Valiliği olumsuz hava koşulları nedeniyle yüz yüze eğitime yarın (30 Kasım 2021 Salı günü) 1 gün süreyle ara verildiğini duyurdu.

Valilik duyurdu! Eğitime fırtına arası

Tekirdağ Valiliği olumsuz hava koşulları nedeniyle yüz yüze eğitime yarın (30 Kasım 2021 Salı günü) 1 gün süreyle ara verildiğini duyurdu. Valilik ayrıca ildeki kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli, kronik rahatsızlığı bulunan personel ile hamile personellerin de ayrıca bir talimat veya talebe gerek kalmaksızın belirlenen aynı tarihte idari izinli sayılacaklarını bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada şöyle denildi;

“Meteorolojiden alınan verilere göre bugün İlimizde yaşanan olumsuz hava koşullarının yarın da (30 Kasım 2021 Salı günü) devam edeceği anlaşılmıştır.. Tekirdağ’da görev yapan bazı kamu görevlileri ile öğrencilerimizin olumsuz hava koşulları sebebiyle mağduriyet yaşamamaları için; resmi-özel tüm okullar, Halk Eğitim Merkezleri, özel öğretim kursları, motorlu taşıt sürücü kursları, her türlü kurslar, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, resmi okullardaki destekleme ve yetiştirme kursları ile özel okullardaki takviye kursları da dahil olmak üzere, bütün eğitim kurumlarında “yüz yüze eğitim” faaliyetlerine Valiliğimizce 30 Kasım 2021 Salı günü bir gün süreyle ara verilmiştir. İlimizdeki Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli, kronik rahatsızlığı bulunan personelimiz ile hamile personelimiz de ayrıca bir talimat veya talebe gerek kalmaksızın belirlenen aynı tarihte idari izinli sayılacaklardır”

 

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler