-3.3 C
Edirne
08:02 - 23 Şubat 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Altı aracın camları kırıldı

Edirne’nin üç mahallesinde park halinde bulunan 6 aracın sol ön camı kırılarak zarar verildi. Olayın hırsızlık amacıyla gerçekleştirildiği düşünülürken, polis ekipleri olayı gerçekleştiren kişi veya kişilerin yakalanması için kentte çalışma başlattı.

Edirne’de Yakcıkçı Şahin, Nişancı Paşa ve Medrese Ali Bey Mahallesi’nde sokak üzerine araçlarını park eden K.G., M.G., T.M., M.S. H.K., G.K., isimli kişilere ait otomobillerin gece saatlerinde sol ön camlarını kırılmak suretiyle zarar verildi. Aracın camı kırılan M.G.’ye ait ticari taksiden 20 lira bozuk para, yine M.S.’ye ait otomobilin içerisinden ise 60 liraya yakın bozuk para alındı.

Olayla ilgili Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliğine başvuran K.G., M.G., T.M., M.S. H.K., G.K., isimli kişiler olayı gerçekleştire kişi veya kişilerden şikayetçi oldular. Polis ekipleri olayı gerçekleştiren kişilerin yakalanması için kentte çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi

Son Haber

Barodan o karara tepki

Son Haber

Altında yükseliş sürecek

Son Haber

1 yorum

oktay bey 18:00 - 4 Şubat 2020 at 18:00

bu haber niye ana sayfanızda gözükmüyor

Cevapla

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla