Altyapı 4 ayrı etapta sürüyor

04.11.2020 11:08

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından sürdürülen altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Altyapı 4 ayrı etapta sürüyor

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından sürdürülen altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü bir açıklama yaparak, 3-5 Kasım tarihleri arasında şehrin değişik yerlerinde yapılacak çalışmalar konusunda halkı bilgilendirdi.

Buna göre, 3-5 Kasım tarihleri arasında, Şükrüpaşa Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Caddesi 148. Sokak ve Kocasinan Mahallesi 32. Sokak’ta kanalizasyon çalışması yapılacak. Buna bağlı olarak Modavizyon Fabrikası mevkiinde de yapılan sistemi İleri Biyolojik Arıtma Tesisi’ne bağlayacak olan yatay 2. Şaft kazıları gerçekleştirilecek.

İçme suyu tesisat yapım çalışmaları da Şükrüpaşa Mahallesi’ndeki Şehit Lütfü Küçükyoğutlu Caddesi, Şehit Oğuz Yelken Sokak, Yağız Sokak, Şehit Üsteğmen Yılmaz Özcan Sokak, 1. Murat Mahallesi Güngör Mazlum Caddesi, Abdurrahman Mahallesi 9. Sokak ve Sabuni Mahallesi Mehmet Ağa Sokak’ta gerçekleştirilecek.

Fatih Mahallesi’nde Şehit Polis Memuru Hüseyin İmrağ Sokak’ta ekipler asfalt yol yapımını gerçekleştirirken, Kocasinan Mahallesi Saliha Zorlutuna Caddesi, Şükrüpaşa Namık Kemal Sokak, İstasyon Mahallesi Orkide Sokak ve Karaağaç Mahallesi Fevziye Sokak’ta parke taş çalışmaları yapılacak.

Yetkililer, çalışmaların planlanan günlerde tamamlanacağını ve yeni güzergahlara geçileceğini belirttiler.

Haber Merkezi

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler