17.2 C
Edirne
18:11 - 2 Haziran 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Altyapı çalışmaları devam ediyor

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nde devam eden altyapı çalışmalarını yakından inceledi. Altyapı çalışmalarının kentin birçok noktasında devam ettiğini belirten Başkan Gürkan, çalışmaların ardından Ahmet Yesevi Caddesi, Kasap Deresi, İlhami Ertem Caddesi ve Lalaşahin Paşa Camii’nin olduğu bölgede yağmur suyu sıkıntısının son bulacağını söyledi.

Edirne Belediyesi’nin 22 Şubat 2018 tarihinde kendi imkânlarıyla başlattığı; İller Bankası’ndan kredi onayının çıkmasıyla birlikte hız verdiği altyapı çalışmaları kentin birçok farklı noktasında devam ediyor. Çalışmaları yakından inceleyerek; kamuoyunu sık sık çalışmalar hakkında bilgilendiren Belediye Başkanı Recep Gürkan, son olarak Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları izledi.

Gürkan, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla da kentin farklı noktalarında gerçekleştirilen çalışmaları hakkında da Edirne Halkı’nı bilgilendirdi.

Özellikle yoğun yağışlarda yaşanan su birikintilerinin altyapı çalışmalarının ardından son bulacağını ifade eden Başkan Gürkan, “Şu anda Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nde altyapı çalışmalarımız devam ediyor. 1200’lük hatlar döşeniyor. Bu çalışmalarımız tamamlanınca Ahmet Yesavi Caddesi, Kasap Deresi, İlhami Ertem Caddesi ve Lalaşahin Paşa Camii’nin o bölgede yağmur suyu sıkıntısı kalmayacak. Tekrar Edirnelilerimize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

“Kırkpınar’ı, şu an için iptal etme gibi bir düşüncemiz yok”

Harun Aker

Futbolseverler halı sahaları doldurdu

Mutlu Akbaşak

Toplu ulaşımda yüzde 50 sınırı kaldırıldı

Mutlu Akbaşak

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla