DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BIST 10.676,65-1,07%
BITCOIN 22205750,33%
Edirne
21°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

“ASELSAN’ın yerli elektroşok cihazı ilk kez, Expomed Eurasia’da”

“ASELSAN’ın yerli elektroşok cihazı ilk kez, Expomed Eurasia’da”

ABONE OL
4 Kasım 2020 11:16
“ASELSAN’ın yerli elektroşok cihazı ilk kez, Expomed Eurasia’da”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin tek yerli elektroşok cihazı da ilk kez Expomed’de sergilenecek. Son yıllarda savunma sanayindeki başarısını medikal alanda geliştirdiği ürünlerle de gösteren ASELSAN, Heartline OED’yi  standında ziyaretçilere tanıtacak.

Pandemi nedeniyle ara verilen yüz yüze fuarlara yeniden başlayan Tüyap, sağlık sektörünün buluşma noktası olan Expomed Eurasia Fuarı’nı hibrit olarak düzenlemeye hazırlanıyor. Tüyap’ın grup şirketlerinden Reed Tüyap Fuarcılık’ın bu yıl 27’nci kez düzenleyeceği Expomed Eurasia Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı, 5-7 Kasım 2020 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.  Medikal alandaki en son gelişmelerin ve ürünlerin sergileneceği fuar, katılımcı ve ziyaretçilere sunduğu dijital çözümlerle ‘yeni nesil fuarcılık’ anlayışıyla hibrit bir fuar olarak düzenlenecek.

YERLİ VE MİLLİ BİR İCAT

Pandemi döneminde kullanımı olağanüstü seviyelerde artan tek kullanımlık tıbbi ürünler ve sarf malzemelerindeki son yeniliklerin ve birbirinden farklı ürünlerin tanıtılacağı fuarda, Türkiye’nin yerli elektroşok cihazı da ilk kez görücüye çıkacak. Türkiye’nin tek yerli elektroşok cihazını, son yıllarda savunma sanayinin yanında ileri teknoloji sağlık ürünleri ile başarısını medikal sektörde de gösteren ASELSAN, Ritim firması iş birliğiyle geliştirdi. Türkiye’nin sanayide yerli ve milli hedefleri doğrultusunda sağlık sektörüne kazandırılan ASELSAN Heartline Otomatik Eksternal Defibrilator’ü (OED) yatırımcılar ve sağlık profesyonelleri ilk kez Expomed’de inceleme şansını bulacaklar.

KALBİ DURANLARA KRİTİK MÜDAHALE

Ani kalp durmalarında kritik müdahaleyi gerçekleştiren ASELSAN Heartline Otomatik Eksternal Defibrilator (OED), Türkiye’nin tek yerli üretim elektroşok cihazı olarak sektörün de gururu… Kullanıcı ve hasta için güvenilir bir cihaz olan Heartline OED,  5-7 Kasım 2020’deki Expomed Eurasia Fuarı’nda ASELSAN standında fuar ziyaretçilerine tanıtılacak.

3000’E YAKIN ONLİNE YABANCI ZİYARETÇİ

Expomed Eurasia, online ürün kataloğundan katılımcı listesine kadar fuarla ilgili birçok detayı barındıran Business Connect Programı’nın da katkısıyla Tüyap’ın ‘yeni nesil fuarcılık’ anlayışının en iyi örneklerinden biri olacak. Türkiye’de sağlık sektörünün bu yıl daha fazla ihracat yapması için önemli fırsatlar sunacak olan Expomed’e, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Balkanlar’daki 20’den fazla ülkeden alım heyeti gelecek. Hastane yapı ve tıbbi tesis yönetimi, ortopedi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, reçetesiz ilaç (OTC), elektro medikal ekipman, medikal ve laboratuvar teknolojileri, sarf malzemeler ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanlarındaki üretici, ihracatçı ve temsilci firmaların katılacağı fuarı, ziyaret etmek için şu ana kadar 119 ülkeden 3000’e yakın uluslararası ziyaretçi de online davetiye almış durumda.

TÜYAP Hakkında: Türkiye’de fuarcılık sektörü 1979 yılında, TÜYAP ile birlikte düzenli bir ticari faaliyet olarak ülkenin gündemine girmiştir. Kuruluşundan bugüne kadar hazırladığı 1.700 yurt içi ve 39 ülkede 189 yurtdışı fuar ile 125 ülkeden 316.315 firmaya hizmet vermiş ve 211 ülkeden 60.394.313 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşudur. TÜYAP Grubu 700’ün üzerinde çalışanı ve 100’ü aşkın meslek örgütü ile uzun vadeli işbirlikleri yaparak, Türkiye’de sahip olduğu ve işlettiği 7 fuar merkezi ve 6 ülkede sahip olduğu uluslararası ofisi ile düzenli ihtisas fuarları hazırlamaktadır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.