DOLAR 32,9072 0.25%
EURO 35,3756 0.65%
ALTIN 2.461,390,45
BIST 10.699,02-0,67%
BITCOIN 2019315-4.30328%
Edirne
32°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi

Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi

ABONE OL
22 Eylül 2023 15:18
Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Türkan Seçkin Bulvarı’nda (Güney Çevre Yolu) devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, “Edirne’nin en işlek yollarından biri olan Türkan Seçkin Bulvarı’ndaki İçme Suyu İmalatı ve Yağmur Suyu Toplama Hattı yapımını tamamladık. Bu çalışmalar kapsamında bozulan yolları asfaltlayarak, en kısa sürede halkımızın kullanımına sunacağız. Diğer yollarımız gibi Türkan Seçkin Bulvarı’mız da çok güzel oluyor” dedi.

Türkan Seçkin Bulvarı’nda Edirne Belediyesi tarafından başlatılan İçme Suyu Şebeke İmalatı ve Yağmur Suyu Toplama Hattı yapımı tamamlandı. Altyapı çalışmalarından dolayı bozulan yollar için de Edirne Belediyesi tarafından asfaltlama çalışması başlatıldı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da Türkan Seçkin Bulvarı’nda devam asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplere kolaylıklar diledi.

Sıcak asfalt serimi nedeniyle Türkan Seçkin Bulvarı’nın bir bölümünü trafiğe kapattıklarını belirten Başkan Gürkan, “2017 yılında Türkan Seçkin Bulvarı’nı hizmete sunarak, ne kadar doğru bir yatırım yaptığımızı bir kez daha görmüş olduk. Türkan Seçkin Bulvarı gerçekten beklendiği gibi Atatürk Bulvarı’ndaki trafiği rahatlattı. Türkan Seçkin Bulvarı, Kuzey Çevre Yolu ile birlikte sürücüler için alternatif bir yol oldu. Edirne’nin en işlek yollarından biri olan Türkan Seçkin Bulvarı’ndaki İçme Suyu İmalatı Ve Yağmur Suyu Toplama Hattı yapımını tamamladık. Bu çalışmalar kapsamında bozulan yolları asfaltlayarak, en kısa sürede halkımızın kullanımına sunacağız. Diğer yollarımız gibi Türkan Seçkin Bulvarı’mız da çok güzel oluyor” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.