Bakan Akar bugün Edirne’de

21.10.2022 09:55

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti'nin “2023'e Doğru Şehir Buluşmaları” programı çerçevesinde bugün Edirne’ye geliyor. Bakan Akar’a Edirne programında AK Parti MKYK üyeleri ve Milletvekilleri de eşlik edecek.

Bakan Akar bugün Edirne’de

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti’nin “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı çerçevesinde bugün Edirne’ye geliyor. Bakan Akar’a Edirne programında AK Parti MKYK üyeleri ve Milletvekilleri de eşlik edecek.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı çerçevesinde MKYK Üyesi Bayram Şenocak, MKYK Üyesi Behiye Eker, MKYK Üyesi Harun Armağan, MKYK Üyesi Şevki Şar, İstanbul Milletvekilleri Tülay Kaynarca, Hasan Turan, Serap Yaşar, Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Edirne İl Koordinatörü Seda Gören Bölük ile partililer Edirne’ye gelecek.

Bakan Akar ve beraberindekiler ilk olarak yerel ve ulusal basın mensupları ile buluşacak. Valilik ziyareti ile başlayan programın ardından Bakan Akar, şehit ve gazi aileleriyle buluşacak.

Program çeşitli görüşmelerin ardından görev dağılımlarına göre eş zamanlı olarak merkez ve ilçelerde STK’lar ile buluşmalar, esnaf, vatandaş ve yatırım ziyaretleri ile devam edecek. Çevre illerden gelen Milletvekilleri sahaya inerek 2023 seçimleri öncesi çalışmaları yerinde görecekler.

Bakan Akar, 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları programının ardından Gençlik Buluşması programına da katılacak.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler