Bakkal amcaya korona önlemi!

13.03.2020 10:12

Bakkal amcaya korona önlemi!

Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, Ülkemizde görülen koronavirüsü nedeniyle, bakkal esnafına müşterilerini sağlığını etkilememesi için anti bakteriyel ürün dağıtımı yaptıklarını söyledi.

Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, yaptığı açıklamada, Ülkemizde görülen koronavirüsü ile ilgili esnafımızın ve müşterilerimizin sağlığını etkilememesi için Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası olarak esnafımıza anti bakteriyel ürün dağıtımı yaptıklarını belirterek, “Halkımızın kalabalık olan yerlerden uzak durmaları tavsiye edilirken alışverişlerini en yakın esnaftan yapmaları da alınması gereken önlem olarak düşünülmeli” dedi.

Üyelerinin odaya gelerek anti bakteriyel ürünlerden alabileceklerini belirten Yaşagör, “Esnafımız alışverişlerde paranın da elden ele geçmesi nedeni ile kesinlikle sık sık ellerini dezenfekte etmeleri konusunda uyarıyoruz. Kirlilik ve para üzerinde devamlı olarak bakteri bulunduğu herkes tarafından bilinmektedir. Esnafımızı, üyelerimizi bu konuda bilinçlenmeleri konusunda uyarıyoruz. Halkımızın sağlığı önemli Bakkal Amca” dedi.

Haber Merkezi

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler