DOLAR 31,1202 0.26%
EURO 33,8177 0.56%
ALTIN 2.028,27-0,20
BIST 7.962,343,14%
BITCOIN 16580104,85%
Edirne
15°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Borsada bağımlılık eğitimi

Borsada bağımlılık eğitimi

ABONE OL
26 Eylül 2019 10:21
Borsada bağımlılık eğitimi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirne Yeşilay Şubesi Başkanı Sebahattin Bilgiç tarafından Ticaret Borsasında meclis üyelerine yönelik “Bağımlılıklar ile Mücadele” kapsamında eğitim verilerek, meclis üyelerini Yeşilay’ın gerçekleştirdiği hedefleri hakkında bilgilendirdi.

Edirne Yeşilay Şubesi “Bağımlılıklar ile Mücadele” çalışmalarına devam ediyor. Edirne Yeşilay Şubesi tarafından, Edirne Ticaret Borsasının daveti üzerine her ay yapılan olağan meclis toplantısında, meclis üyelerine Yeşilay’ın faaliyetleri ve hedefleri hakkında sunum yapıldı.

Edirne Yeşilay Şube Başkanı Sebahattin Bilgiç tarafından, Edirne Ticaret Borası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen sunumda; Yeşilay hakkında kurumsal bilgiler, bağımlılıklar ile ilgili yapılan çalışmalar, Yeşilay Edirne Şubesinin hedeflerini ve paydaş kurumlar ile gerçekleşen çalışmalar kapsamında bilgiler aktarıldı.

Sunumunun ardından Edirne Ticaret Borsası Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım tarafından Yeşilay Edirne Şube Başkanı Sebahattin Bilgiç’e teşekkür plaketi verildi.

CAMİLERDE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EĞİTİMİ

Öte yandan Edirne Yeşilay Şubesi tarafından, Tütün, Alkol, Madde, Kumar ve Teknoloji bağımlılıklarına dikkat çekmek, “yediden yetmişe her kesim için sağlıklı yaşam” parolası ile her hafta; seminerler, eğitimler ve farklı etkinlikler ile çalışmalar yapılıyor.

Yaz boyunca Edirne Merkezdeki Camii cemaatlerine yapılan Alkol, Tütün ve Madde bağımlılığı kapsamında bilinçlendirme eğitimlerine Lala Şahin Paşa camiinde devam edildi.

Edirne Yeşilay Şubesi Başkanı Sebahattin Bilgiç’in yaptığı eğitim sunumunda; “Yeşilay hakkında kısa kurumsal bilgiler, bağımlılıklar ile ilgili yapılan çalışmaları içeren; Alkol, Madde, Kumar ve Tütün bağımlılığı ile mücadele ve bağımlıya karşı yaklaşımlar kapsamında nasıl hareket edilmesi gerektiğini aktararak” YEDAM (Yeşilay Danışmanlık Merkezi) hakkında camii cemaatine bilgilendirmede bulundu.

Gerçekleşen eğitimlerde Yeşilay tarafından hazırlanan dergiler, broşürler ve el ilanları katılımcılara dağıldı.

Haber Merkezi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.