15.3 C
Edirne
01:46 - 5 Haziran 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Bu mahallelerde elektrik kesintisi var!

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapılacak çalışmadan dolayı elektrik kesintisine karşı vatandaşları uyardı.

Edirne İşletme Müdürlüğü,  elektrik dağıtım merkezi bakım onarım çalışması nedeniyle 14.02.2020 Cuma günü 09:30-15:30 saatleri arasında 6 saat süreyle Şükrüpaşa Mahallesinin Şehit Halis Zeki Saltık Caddesi, 137, 139, 141, 146, 152, 154, 158 ve 160 Sokaklar, Cengiz Varnatopu Caddesi, Mehmet Rasim Ertür Caddesi ile 15.02.2020 Cumartesi günü 09:30-12:30 saatleri arasında da 3 saat süreyle Abdurrahman mahallesi elektrik şebeke bakım onarım nedeniyle; Abdurrahman Cami Sokak, Tavanlı Çeşme Sokak ve Abdurrahman Çıkmaz Sokakta kalan müşterilerinin çalışma süresince enerjisiz kalacağını bildirdi.

Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Edirne’de üç haftadır vaka yok

Mutlu Akbaşak

Düğün tercihleri ve tarihleri, ‘yeni normale’ göre ayarlanıyor

Harun Aker

Cins tavuk yetiştiren esnaf, ‘mavi yumurta’ talebine yetişemiyor

Harun Aker

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla