7.2 C
Edirne
04:07 - 10 Nisan 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Dünya Gümrük Günü kutlandı

Edirne’de “26 Ocak Dünya Gümrük Günü” düzenlenen törenle kutlandı.

Dünya Gümrük Günü etkinlikleri kapsamında Edirne’de Atatürk Anıtı’nda çelenk töreni düzenlendi. Törene Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak, Gümrük İşleri ve Koordinasyon Şube Müdürü Bölge Müdür Yardımcısı Nergiz Tünaydın, Edirne Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Haluk Cantekin, Kapıkule Gar Gümrük Müdürü Taylan Çakmak, Kapıkule Gümrük Müdürü Halil Gözeller, Hamzabeyli Gümrük Müdürü Yakup Mollaoğulları, Ticaret İl Müdürü Mahmut Altun ve gümrük muhafaza personeli katılım sağladı.

Anıta çelenk sunumunun ardından Edirne Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okunmasının ardından tören son buldu.

VALİ CANALP’E ZİYARET

Öte yandan anıttaki törenin ardından Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak ve beraberindeki heyet Edirne Valisi Ekrem Canalp’i makamında ziyaret etti

Erkan Ekşi

Diğer Haberler

Gürkan Halk TV’de korona virüs tedbirlerini anlattı

Son Haber

Fransa’ya giden TIR’da binlerce tıbbi ürün ele geçirildi

Son Haber

Aksal, “Çiftçimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla