Edirne’nin Voleybol hasretine son verdi

15.07.2022 10:56

Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig'inde mücadele edecek olan Tayakadın LTD. Çarşıspor, transferde dur durak bilmiyor. Edirne’nin Voleybol hasretine son veren Tayakadın LTD. Edirne Çarşıspor’da transfer çalışmaları hızlandı.

Edirne’nin Voleybol hasretine son verdi

Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig’inde mücadele edecek olan Tayakadın LTD. Çarşıspor, transferde dur durak bilmiyor. Edirne’nin Voleybol hasretine son veren Tayakadın LTD. Edirne Çarşıspor’da transfer çalışmaları hızlandı.

2022-2023 sezonu hedefleri doğrultusunda çalışmaları yürüten Tayakadın LTD. Edirne Çarşıspor, büyük oynamaya devam ediyor.

Daha önce oynadıkları takımlarda şampiyonluk yaşamış olan Burçin Geyik, Burcu Geyik ve Nihal Çalışkan gibi önemli  oyuncular Tayakadın LTD. Çarşıspor’a transfer olmuştu. Şimdiyse 1.Lig tecrübesi olan Aslı Türker, Berra Özakça ile prensip anlaşmasına varıldı. Yapılacak basın toplantısı ile oyuncular basına tanıtılacak.

Edirne’de geçmişin aksine 2.Lig’de hedefli bir takım yaptıklarını ifade eden Tayakadın LTD. Edirne Çarşıspor Başkanı Nedim Mercan, “Tayakadın LTD’nin sponsorluğunda bu sezon hedefimiz 1.Lig’e çıkmak. Bu ekonomik şartlarda hedefli bir takım yapmak çok zor. Ancak Edirne’nin başarıya aç bir il olduğunu biliyoruz. Voleybol’da 2.Lig’den başka bir başarı yok. Şube Başkanı Gürkan Göçmen’in büyük destekleri ile şampiyonluğa bir takım kurduk. Yeni transferlerimiz kısa zamanda Edirne’de olacak” dedi.

Kaynak: Salih Akan

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler