DOLAR 32,7982 -0.01%
EURO 35,2816 -0.03%
ALTIN 2.446,540,07
BIST 10.471,320,76%
BITCOIN 21886790,18%
Edirne
33°

AÇIK

03:24

İMSAK'A KALAN SÜRE

Eğitim İş yeni yönetimi mazbatasını aldı

Eğitim İş yeni yönetimi mazbatasını aldı

Eğitim İş Edirne Şubesi yeni yönetimi mazbatalarını Edirne Adliyesi'nde Merkez İlçe Seçim Kurulu Müdürü Sevil Cellek’ten teslim aldı.

ABONE OL
17 Mayıs 2024 17:06
Eğitim İş yeni yönetimi mazbatasını aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eğitim İş Edirne Şubesi yeni yönetimi mazbatalarını Edirne Adliyesi’nde Merkez İlçe Seçim Kurulu Müdürü Sevil Cellek’ten teslim aldı. Seçilen yönetimin hayırlı olmasını dileyen Eğitim-İş Edirne Şube Başkanı Nedim Zobar, mesleki, hukuki, özlük ve ekonomik haklarının kazanımları için mücadele eden sendikal anlayışla hep birlikte mücadeleye devam edeceklerini belirtti.

“HEP BİRLİKTE MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Eğitim-İş Edirne Şube Başkanı Nedim Zobar, Eğitim-İş Edirne Şubesinin yeni dönemde de laik, demokratik, çağdaş, bilimsel ve kamusal eğitim mücadelesine devam edeceğini belirten Zobar, üyelerinin mesleki, hukuki, özlük ve ekonomik haklarının kazanımları için mücadele eden sendikal anlayışla hep birlikte mücadeleye devam edeceğini dile getirdi. Zobar, “Eğitim-İş Edirne Şubesi Genel Kurulunda bizlere güvenerek yönetim kuruluna seçen örgütümüze çok teşekkür ediyoruz. Yeni seçilen yönetim, denetim ve disiplin kurulundaki arkadaşlarımızla yeniden dönemin örgütümüze hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Önceki dönemde görev almış başta Şube Başkanı Murat Akçay ve yönetimine, ilçe temsilciliklerine, iş yeri temsilcilerine, üyelerine ve emeği geçenlere teşekkür eden Eğitim-İş Edirne Şube Başkanı Nedim Zobar, yeni yönetim kurulu ile Eğitim-İş’in büyümesi, sesinin güçlü çıkması için çok çalışacaklarını ve eğitim emekçilerinin sesi olmaya devam edeceklerini belirtti.

Eğitim-İş Edirne Şubesi yönetim kurulu görev dağılımı şu şekilde oldu: Şube Başkanı: Nedim Zobar, Şube Sekreteri: Olcay Dal, Mali Sekreter: Erhan Toprak, Örgütlenme Sekreteri: Reyhan Kaplan, Basın Yayın Sekreteri: Deniz Şeker, Özlük Hukuk ve TİS Sekreteri: Gülsüm Erkıran, Eğitim Sekreteri: Güngör Gerey olarak belirlediği ifade edildi.

Haber: Erkan Ekşi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.