Emekli Sen’in ilk ziyareti basına

01.06.2022 10:00

DİSK 'e bağlı Emekli Sen Edirne Şubesi Genel Kurul sonrası yerel basına ziyaret turu düzenledi. Başkan Sait Dayıoğlu, Genel Sekreter Ayşe Çotuk Taş, Mali Sekreter Ekrem Kaya ve Basın Yayın, Halkla İlişkiler ve Araştırma Sekreteri Sevcan Kalıpçinden Elmacı gazetemiz haber merkezine ziyarette bulundu.

Emekli Sen’in ilk ziyareti basına

DİSK ‘e bağlı Emekli Sen Emekli Sen Edirne Şubesi Genel Kurul sonrası Sait Dayıoğlu Başkanlığında ilk ziyaretini yerel basına yaptı. Başkan Sait Dayıoğlu Genel Sekreter Ayşe Çotuk Taş, Mali Sekreter Ekrem Kaya ve Basın Yayın, Halkla İlişkiler ve Araştırma Sekreteri Sevcan Kalıpçinden Elmacı ile birlikte gazetemiz haber merkezini ziyaret ederek, gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mutlu Akbaşak ile görüştü.

Ziyarette konuşan Başkan Dayıoğlu, yerel basının her zaman yanlarında oluklarını belirterek, “Bugünümüzü yerel basınımızı ziyaret için ayırdık, yerel basınımızın her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz. Bizler aynı zamanda Edirne Şubesi olarak Türkiye’de bir ilk imza atarak Emekliler Meclisini kurduk, tamamı da DİSK Emekli Sen Yürütme kurulundan meydana geldi. 26 Mart Orman Haftasında bir hatıra ormanı kurduk o da Türkiye de ilkti. Emekli Meclisi kanalı ile Edirne’nin tarihi turistik yerlerini, Gelibolu’yu gezmek Emekli Sen ile değil de Emekli Meclisi arması ile Edirne’de ilgi odağı olmak istiyoruz.  Bugün de farkındalık yaratmak amaçlı Dünya Çevre Günü nedeni ile Tunca köprüsü civarında saat 10.00 ‘da çöp toplayacağız” ifadelerini kullandı.

Akbaşak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Dayıoğlu ve yönetimine başarılar diledi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler