Filenin sultanları Play – Off’ta

08.03.2023 11:19

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig  4.Grup’ta bu sezon gösterdiği performans ile grubundan 2’nci sırada tamamlayarak 1.Lige çıkmak için mücadele edecek olan Tayakadın LTD. Çarşıspor, 11- 13 Mart’ta Samsun’da yapılacak Çeyrek Final müsabakalarında Edirne’yi temsil edecek.

Filenin sultanları Play – Off’ta

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig  4.Grup’ta bu sezon gösterdiği performans ile grubundan 2’nci sırada tamamlayarak 1.Lige çıkmak için mücadele edecek olan Tayakadın LTD. Çarşıspor, 11- 13 Mart’ta Samsun’da yapılacak  Çeyrek Final müsabakalarında Edirne’yi temsil edecek.

Bu sezon kurduğu kadro ile 1.Lige çıkmak için sezon başından mücadele eden Tayakadın LTD. Çarşıspor, Çeyrek Finale kalarak hedeflerine ulaştı. 11 Mart Cumartesi günü başlayacak Çeyrek Final maçları 13 Mart Pazartesi son maç ile sona erecek.

Edirne Voleybolu tarihinde ilk defa bir kadın voleybol takımı grubundan çıkarak play – off oynama hakkı kazanan takım Tayakadın LTD. Çarşıspor, oldu. E Grubu’nda yer alan Tayakadın LTD. Çarşıspor, tek devre lig usulü göre oynanacak grupta İzmir DSİ, Zerenspor ve Aksaray Belediyesi ile karşılaşacak. Grup ilk iki sırayı alan takımlar Yarı Finale kalacak.

HEDEF YARI FİNAL

Tayakadın LTD. Çarşıspor Başkanı Gürkan Göçmen, bu sezon şirketlerinin destekleriyle kurdukları kaliteli kadro ile çeyrek finale kalmayı başardıklarını belirterek, “Oyuncularımıza çok güveniyoruz. Yarı Finale kalacak güce sahibiz. Cumartesi başlayacak maçlar öncesinde takımımız dün gece Samsun’a hareket etti” dedi.

Maç Programı ise şu şekilde;

11 MART CUMARTESİ

14.00 Zerenspor Tayakadın Ltd.Çarşıspor

12 Mart Pazar

14.00 Tayakadın Ltd. Çarşıspor -Zmir Dsi

13 Mart Pazartesi

10.00 Tayakadın Ltd. Çarşıbpor – Aksaray Bld

Kaynak: Mehmet Güzey

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler