Gürkan’dan geçmiş olsun ziyareti

04.03.2020 10:00

Gürkan’dan geçmiş olsun ziyareti

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Suriye’nin İdlib kentinde Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik rejim kuvvetleri tarafından yapılan hava saldırısında yaralanan Tankçı Uzman Çavuş Sadık Aran’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Tankçı Uzman Çavuş olarak görev yapan Sadık Aran; İdlib’te gerçekleştirilen hain saldırıda yaralanarak; tedavi için Edirne’deki ailesinin yanına geldi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bacak ve çenesine şarapnel parçası gelmesi sonucunda yaralanan Tankçı Uzman Çavuş Sadık Aran’a ve ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Saldırıda hayatını kaybeden şehitlere bir kez daha rahmet dileyen Başkan Gürkan, “Her şehit haberinde ciğerimiz, yüreğimiz yanıyor. Kalbimiz de dualarımızla kahraman Mehmetçikle. Hayatını kaybeden tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Milleti’ne sabırlar diliyorum. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik rejim kuvvetleri tarafından yapılan hava saldırısında yaralanan Tankçı Uzman Çavuş Sadık Aran’a ve yaralı diğer Mehmetçiklerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler