Hem içiniz hem gönlünüz ısınsın

04.03.2020 09:58

Hem içiniz hem gönlünüz ısınsın

Edirne Belediyesi sabah namazında camilerde çorba ikramına başladı. Selimiye Camii’nde başlayan sabah çorbası ikramı vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, çorba ikramının her sabah farklı 2 camide gerçekleştirileceğini söyledi.

Edirne Belediyesi, sabah namazı sonrasında camiden çıkan cemaate sabah çorbası ikramına başladı. ‘Hem içiniz hem gönlünüz ısınsın’ sloganıyla yapılan çorba ikramı vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı.

Sabah çorbası ikramının Selimiye Camii’den başladığını ifade eden Başkan Gürkan, “Edirne Belediyesi olarak bizi biz yapan değerlere sahip çıkıyoruz. Bu nedenle sabah namazı sonrasında camilerde vatandaşlarımıza çorba ikramına başladık. Edirnelilerle aşımızı, ekmeğimizi, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi paylaşıyor; onlarla yeni bir güne, aydınlık bir geleceğe merhaba diyoruz. Çorba ikramımız her sabah farklı 2 camide gerçekleştirilecek. Şimdiden afiyet olsun; hem içiniz hem gönlünüz ısınsın, dualarınız kabul olsun” dedi.

Haber Merkezi

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler