Hijyen eğitimleri sürüyor

03.10.2022 11:46

Hijyen eğitimleri sürüyor

Hijyen eğitimleri sürüyor

Hijyen odaklı eğitim programları oluşturarak Edirneli esnafın temiz, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda hizmet sunması için eğitimler sürdürülüyor.

Hijyen konusunda farkındalığa dikkat çekmek amacıyla, Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Edirne Halk Eğitim Müdürlüğü ile Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası arasında yapılan protokol çerçevesinde esnaflara, ‘İşimiz Temiz İşyeri Projesi Hijyen Eğitimi Programı’ çerçevesinde eğitimler veriliyor.

Konu hakkında konuşan Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, ikinci dönem hijyen eğitimlerinin tamamlandığını ve 29 üyenin sertifika almaya hak kazandığını söyledi.

Yaşagör; “Hijyen odaklı eğitim programları oluşturarak esnafımızın temiz, hijyenik ve sağlıklı hizmet sunan satış noktası oluşturmak hedefimiz. Alışveriş noktalarımızdan alışverişini gerçekleştiren müşterilerimizin hijyenik şartlarda, temiz ortam sunarak memnun ayrılmalarını sağladığımızda, memnuniyetle birlikte gelirlerinin yükselmesini hedeflemekteyiz. Eğitimler sonunda katılan tüm esnafımıza sertifika ve hijyen belgesi verilmektedir. Odamız olarak Edirne Esnaf Odaları Birliği Toplantı salonumuzda 29 — 30 Eylül 2022 tarihlerinde ikinci dönem Hijyen Eğitimi programımızı yaptık. Eğitime katılan 29 üyemize kurs sonunda sertifika almaya hak kazanmıştır. Eğitimlerimiz yıl içerisinde devamlı olarak müracaatlara göre devam edecektir” dedi.

Kaynak: Salih Akan

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler