DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BIST 10.643,583,14%
BITCOIN 21673400,44%
Edirne
17°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İnci’ye en güvenilir iş insanı ödülü

İnci’ye en güvenilir iş insanı ödülü

ABONE OL
29 Kasım 2021 22:50
İnci’ye en güvenilir iş insanı ödülü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güvenilir Ürün Platformu’nun Bayim Olur Musun Fuarı kapsamında düzenlediği ve Özgen Nama, Osman Cenk Akın, Nadir Güllü, Erol Naim Özgüner ve Enes Örer’in konuşmacı olduğu etkinlikte güvenilirlik konusunda önemli mesajlar verildi ve bu alanda çalışma yapan kurum ve kişilere ödüller verilirken, Edirne İş İnsanları Derneği Başkanı Hakan İnci’ye en güvenilir iş insanı ödülü verildi.

Pandemi ile birlikte çalışmalarına hız veren Güvenilir Ürün Platformu 15 bin işletmeye verdiği eğitimden sonra dün Bayim Olur musun Fuarı’nda yaptığı etkinlikte çok önemli isimleri bir araya getirdi ve daha güvenilir İstanbul paydasında buluşturdu.

İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Ticaret Borsası, yerel yönetimler ve çok sayıda kurum ile yaptığı işbirliği ile 15 bin işletmeye güvenilirlik eğitim veren Güvenilir Ürün Platformu, Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde Güvenilir 2023 İstanbul etkinliğini gerçekleştirdi.

Etkinlikte güvenilirlik konusunda çalışma yapan kurum ve kişilere ödülleri takdim edildi. Bu kapsamda Edirne İş İnsanları Derneği Başkanı Hakan İnci’ye en güvenilir iş insanı ödülü verildi.

Hakan İnci inşaattan turizme bölgesinde önemli projelere imza attı. Bu projelerin en yüksek standartlarda gerçekleşmesi için çalışmalar yaptı.

KİM NE DEDİ

Güvenilir Ürün Platformu Başkanı Celal Toprak’ın moderatörlüğünde yapılan etkinlikte konuşan İstanbul Halk Ekmek Mütevelli Heyet Başkan Vekili Özgen Nama önümüzdeki günlerde Avrupa’nın en büyük ekmek fabrikası açacaklarını belirterek, “Burada herkesin hayali olan ekşi maya ekmek yapacağız” dedi.

Beltur Genel Müdürü Osman Cenk Akın, “Alımları çok sıkı tuttuklarını belirterek, en iyisini alıp vatandaşla buluşturuyoruz. Kooperatiflere pozitif ayrımcılık yapıyoruz. İstanbul halkına en iyisi sunmaya çalışıyoruz” bilgisini verdi.

Güvenilirliğin çok önemli olduğuna dikkat çeken Karaköy Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Güllü de “Ben evde torunlarıma yedirmediğimi müşteriye satmam bu nedenle yıllardır en çok tercih edilen oluyoruz” diye konuştu.

İBB Bilgi İşlem Daire Başkanı Dr. Erol Naim Özgüner güvenilirliğin bilişimde çok öne çıktığını belirterek, “Güvenlik güvenilirlik siber alandan geçiyor” değerlendirmesini yaptı.

Oğuz Gıda CEO’su Enes Örer ise “güvenilirlik markalaşmaya büyük katkı yapıyor” diyerek bu konuda yaptıkları çalışmaları anlattı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.