9.9 C
Edirne
21:23 - 17 Şubat 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Jandarmadan büyük başarı

Edirne İl Jandarma Komutanlığı uyuşturucu madde suçlarına karşı 2018-2019 yıllarında Skunk (Esrar) maddesi yakalama miktarında Türkiye genelinde ilk sırada yer aldı.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı’nın sorumluluk bölgesinde yaptığı çalışmalarda, uyuşturucu madde suçlarına karşı 2018-2019 yıllarında Skunk (Esrar) maddesi yakalama miktarında Türkiye genelinde ilk sırada yer aldı. İl Jandarma Komutanlığı aynı dönem içerisinde sentetik ecza yakalama miktarında ise ikinci sırada kenevir bitkisi yakalamalarında ise üçüncü sırada yer aldı.

İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince 2018 ve 2019 yılları içerisinde gerçekleştirilen 843 operasyonda bin 30 şahıs hakkında adli işlem yapılırken, adli işlem yapılan şahıslardan 128’i tutuklandı. Yapılan operasyonlar neticesinde 2 ton 363 kilogram Skunk (Esrar) ile 4 kilo 697 kilogram eroin, 119 bin adet uyuşturucu hap,1 milyon 237 bin kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Pehlivanların güreş kıyafeti günlük giysilere ilham oluyor

Son Haber

“Uluslararası Öğrenci Kariyer Akademisi” başladı

Son Haber

Kapıkule’den 7 milyon yolcu geçti

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla