DOLAR 32,1850 0.09%
EURO 34,9018 -0.2%
ALTIN 2.501,05-0,07
BIST 10.922,820,25%
BITCOIN 2254987-1,48%
Edirne
21°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kale Ticari Kasalar yangına karşı güvenliği bir üst boyuta taşıyor

Kale Ticari Kasalar yangına karşı güvenliği bir üst boyuta taşıyor

ABONE OL
17 Mayıs 2023 13:22
Kale Ticari Kasalar yangına karşı güvenliği bir üst boyuta taşıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kale Endüstri Holding’in bünyesinde faaliyet gösteren Kale Çelik Kasa, ürünlerinin güvenlik ve yangına dayanımlarını sertifika ile tescilledi. Ticari kasa grubunda yer alan KK 800 modelinin 60 dakika, diğer modellerinin ise 30 dakika yangına dayanıklı olduğu Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından onaylandı.

Kilitten çelik kapıya, çelik kasadan pencereye ve elektronik kilit sistemlerine kadar birçok güvenlik çözümünü bir arada sunan Kale Kilit, yüksek güvenlikli kasaları ile ön plana çıkıyor. Art niyetli girişimler karşısında dayanıklık sağlayan ticari kasa modelleri, değerli evraklarınızı güvende tutuyor. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hırsızlığa karşı direnci test edilerek onaylanan Kale Ticari Kasa modelleri, aldığı sertifika ile yangına dayanımını da kanıtlıyor. Yangın durumunda kasanın iç bölümünün yüksek sıcaklıktan korunmasını sağlayan Kale Ticari Kasa modelleri, bu grupta yangına dayanıklılık konusunda Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) onay almış ilk kasalar olarak güvenliği bir üst boyuta taşıyor.

60 DAKİKA BOYUNCA YANGINA DAYANIYOR

Kale Ticari Kasaların kötü niyetli girişimlere fırsat vermeyen modeli KK 800, 60 dakika boyunca standartların gerektirdiği sıcaklığa dayanabiliyor. Aynı ürün grubunda yer alan diğer kasalar ise 30 dk dayanım sağlıyor. KK 800 modeli LFS 60 P olarak, diğer modeller de 30 dakikalık dayanıklık süreleriyle LFS 30 P olarak sınıflandırılıyor.

KÖTÜ NİYETLİ GİRİŞİMLERE KARŞI DA DİRENCİ TEST EDİLEREK ONAYLANDI

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hırsızlığa karşı direnci test edilerek onaylanan Kale Çelik Kasalar, delici ve yanıcı aletlere karşı direnç gösteriyor. Ayrıca ürünlerin gövdesi ve kapağı güçlendirilmiş beton ile kuvvetlendirilerek dayanıklılığı artırılabiliyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.