Kaymakam Kısa, ödüllendirildi

23.01.2020 12:07

Kaymakam Kısa, ödüllendirildi

Edirne’nin Havsa İlçe Kaymakamı Neslihan Kısa, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar nedeniyle Türk İdareciler Derneği tarafından yılın en başarılı idarecilerinden seçilerek, Merhum Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülüne layık görüldü.

Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa, Türk İdareciler Derneği tarafından yılın en başarılı idarecileri seçildi. Kaymakam Kısa ödülünü, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun elinden aldı.

26 Ekim 2018 yılında Edirne’nin Havsa ilçe Kaymakamı olarak göreve başlayan Neslihan Kısa, kısa süre içerisinde gerçekleştirdiği, millet kıraathanesi, birçok köyde çok amaçlı salon, çocuk parkı kurulumları, yol iyileştirme hizmetleri kapsamında parke taşı döşenmesini sağladı. Çocuk ve gençlere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenmesi, şehit aileleri ve gazileri bir araya getiren programları hayata geçirdi. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının aracılığıyla 125 ihtiyaç sahibi ailenin her gün yemek ihtiyacını gidermiş, temiz eller projesi kapsamında da temizliğini kendisi yapamayacak durumda olan yardıma muhtaç kişilerin evlerinin temizlik ihtiyaçlarını kurduğu ekip ile yapılmasını sağladı.

Havsa’nın köylerine ve mahallelerine bizzat giderek vatandaşlar ile buluşan Kaymakam Kısa; sıkıntıları yerinde dinlemiş, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturarak devletin her zaman vatandaşın yanında olduğunu hissettirdi.

Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa; 2019 yılı içerisinde yapmış olduğu bu başarılı çalışmalar ve hayata geçirmiş olduğu projeler nedeniyle Türk İdareciler Derneği tarafından yılın en başarılı idarecilerinden seçilerek, Merhum Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülüne layık görülmüş ve 10 Ocak idareciler gününde ödülü kendisine takdim edilmiştir.

Haber Merkezi

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler