KGK, yeni ofisini Çalışan Gazeteciler Günü’nde açıyor

06.01.2023 12:47

Küresel Gazeteciler Konseyi'nin Ankara'daki yeni genel merkez ofisi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde açılacak

KGK, yeni ofisini Çalışan Gazeteciler Günü’nde açıyor

Küresel Gazeteciler Konseyi’nin Ankara’daki yeni genel merkez ofisi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde açılacak

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK)’nin Ankara Balgat’ta yapımı tamamlanan yeni genel merkez ofisi, KGK üyeleri, gazeteciler ve paydaş kuruluşların hizmetine sunuldu. Kurulduğu tarihten bu yana Kavaklıdere’de çok katlı bir binada hizmet veren konsey, bu binanın kentsel dönüşüm nedeniyle yıkım programına girmesi nedeniyle yeni bina arayışına girmişti.

ARTIK PLAZADA

Konsey, çok katlı plazaları ve iş merkezleriyle son yıllarda Ankara’nın en popüler semti haline gelen Balgat’ta Bayraktar Plaza’nın dördüncü katını yeni genel merkez ofisi olarak belirledi. Toplamda 350 metrekarelik bir alana sahip olan ofis, yaklaşık iki ay süren tadilat çalışmalarının tamamlanmasından sonra 2023 yılbaşı itibariyle hizmete girdi.

ÇOK AMAÇLI SALONLAR

Yeni genel merkezde, yönetim ofislerinin yanı sıra biri 60, diğeri 20 kişilik olmak üzere iki ayrı toplantı salonu bulunuyor. Geniş fuaye alanı,  sosyal donatıları ve ileri teknolojiye sahip iletişim ağıyla yerli ve yabancı medya mensuplarına hizmet verecek olan genel merkez ofisi hafta içi ve cumartesi günleri tüm gün mesai saatleri içinde açık olacak. 6 araçlık kapalı otoparkın yanı sıra, 100 araca kadar kapasiteli açık otoparkı da bulunan yeni genel merkez, panoramik Ankara manzarasına da sahip bulunuyor.

10 OCAK’TA RESEPSİYON

Yeni genel merkezde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir resepsiyon gerçekleştirilecek. KGK yönetim kurulu da aynı gün yılın ilk toplantısını da yapacak. KGK üyeleri aynı gün saat 15’te Anıtkabir ziyareti de gerçekleştirecek.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler