Mercan, hayatını kaybetti

23.09.2021 11:19

İş insanı ve AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı Mustafa Mercan hayatını kaybetti.

Mercan, hayatını kaybetti

İş insanı ve AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı Mustafa Mercan hayatını kaybetti.

Bir rahatsızlık nedeniyle Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören iş insanı ve AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı Mustafa Mercan bugün sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Mercan’ın acı haberi başta iş ve siyaset dünyasını yasa boğdu.

Mercan’ın vefat haberini sosyal medya hesabından duyuran kardeşi Tansu Mercan, “Sevgili abimi, canımı, koca yürekli Mustafa Mercanımızı kaybettik. Cenazesi bugün ikindi namazında Hersekzade Ahmet Paşa Camiinden alınıp Keşan Asri Mezarlığına defnedilecektir. Tüm dost ve sevenlerimize duyurulur” ifadelerini kullandı.

Mustafa Mercan, evli ve iki çocuk babasıydı.

AKSAL’DAN BAŞSAĞLIĞI

Mustafa Mercan’ın acı haberini alan TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da sosyal medya hesabından duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcımız, kıymetli dava arkadaşım Mustafa Mercan’ı genç yaşta kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Başta ailesi olmak üzere, tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

 

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler