DOLAR 32,8248 0.04%
EURO 35,2439 -0.18%
ALTIN 2.451,13-1,53
BIST 10.771,360,29%
BITCOIN 21099661,07%
Edirne
32°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Millet İttifakı belediye başkanları İzmir’de buluştu

Millet İttifakı belediye başkanları İzmir’de buluştu

ABONE OL
21 Mart 2023 15:53
Millet İttifakı belediye başkanları İzmir’de buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi kapsamında Millet İttifakı belediye başkanları İzmir’de forumda bir araya geldi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan buradan yaptığı sosyal medya paylaşımda “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’in ev sahipliğindeki Millet İttifakı Belediye Başkanları Forumuna ardından da SODEM Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldık. Ülkemiz için hayallerimiz, hedeflerimiz var. Farklılıklar ile zenginleşen, yenilikçi anlayış ile Geleceğin Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

“Yeniliğe Davet” başlığıyla yapılan ve tüm Türkiye’yi geleceği inşa etmeye çağıran İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi, millet İttifakı belediye başkanlarını da bir araya getirdi. Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da yer aldığı Millet İttifakı Belediye Başkanları Forumuna Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak katıldı. Forum aynı zaman da CHP’li İlçe belediye başkanlarını da ağırladı.

Kültürpark’taki İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde toplanan Belediye başkanları, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi çalışmalarını değerlendirdi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan forum sonrasında SODEM Yönetim Kurulu Toplantısı’na da katıldı. Gürkan, buradan yaptığı sosyal medya paylaşımında ise “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’in ev sahipliğindeki Millet İttifakı Belediye Başkanları Forumuna ardından da SODEM Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldık. Ülkemiz için hayallerimiz, hedeflerimiz var. Farklılıklar ile zenginleşen, yenilikçi anlayış ile Geleceğin Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.