12.8 C
Edirne
20:04 - 30 Mart 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Milli Eğitim’de Co-Pilot Projesi

Edirne İl Milli Müdürlüğü tarafından hazırlanan Co-Pilot Projesi’nin açılış toplantısı gerçekleştirildi.

Web 2 uygulamalarının eğitim ortamlarına entegrasyonunu uygun bir hale getirmek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinasyonunda hazırlanan, proje ortakları arasında İspanya, İtalya, Hollanda ve Macaristan’dan eğitim kurumlarının yer aldığı Co-Pilot projesi açılış toplantısı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Arda Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, toplantı için ülkemizde bulunan misafirlere yönelik olarak, kendilerini ülkemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, projenin ülkemize ve proje ortağı ülkelere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Toplantıda, proje kapsamında yapılacak faaliyetler ile izlenecek yol haritasına ilişkin değerlendirme ve planlama çalışması yapıldı.

Proje ortağı ülkelerinin temsilcileri şehrimizde kaldıkları süreç içerinde, proje faaliyetleri planlama çalışmaları gerçekleştirecek ve okul ziyaretlerinde bulunacaklardır.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

PTT ve banka şubelerinden ‘sosyal mesafe’ önlemi

Son Haber

 Milli Eğitim Müdürü Arpacı’dan velilere ‘evde kalın’ mesajı

Son Haber

Belediyeden gazetecilere koruyucu hijyen malzemesi

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla