DOLAR 32,1884 0.16%
EURO 35,0064 0.09%
ALTIN 2.438,950,40
BIST 10.708,960,49%
BITCOIN 2189653-1,17%
Edirne
21°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Örnek bir davranış sergilediler

Örnek bir davranış sergilediler

ABONE OL
3 Aralık 2020 13:13
Örnek bir davranış sergilediler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

http://milletgazetesi.gr’de yer alan haber de, İskeçeli soydaş işadamlarının bağışlarıyla satın alınan oksijen jeneratörü İskeçe Devlet Hastanesi’ne teslim edildi.

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’nin girişimleriyle toplanan bağışlar sonucunda İskeçe Belediyesi tarafından satın alınan oksijen jeneratörü İskeçe Devlet Hastanesi’ne teslim edildi. Birinci karantina döneminde BTAYTD’nin girişimleri sonucunda azınlık mensubu iş insanlarının bağışlarıyla satın alınan oksijen jeneratörü, Kovid-19 salgınıyla mücadeleye önemli katkı sağlayacak.

BTAYTD tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’nin girişimleriyle toplanan bağışlarla İskeçe Belediyesi tarafından satın alınan oksijen jeneratörünün İskeçe Devlet Hastanesi’ne teslim edildi.

Kovid -19 salgınıyla mücadele kapsamında uygulanan birinci karantina döneminde Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu’nun koordinasyonunda azınlık üyesi işadamlarından toplanan bağışlarla satın alınan oksijen jeneratörünün bugünlerde İskeçe Hastanesi’ne teslim edilmesinden memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz. Derneğimizin girişimleriyle toplanan 62500 Euro ile satın alınan oksijen jeneratörünün, zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde Kovid -19 salgınıyla mücadeleye olumlu katkı yapacağına olan inancımızı vurgulamak isteriz.

Bu vesileyle oksijen jeneratörünün satın alınması için BTAYTD’nin girişimlerine olumlu yanıt vererek bu büyük mücadeleye büyük bir katkı sağlayan ve toplamda 62.500 euro bağışta bulunan işadamlarımız Ali Ömer Kâhya, Ekrem Tumbar, Hamdi Yazıcı, Hasan Patrun, Mehmet Sar, Fatih Eski, Sami Dükkâncı’ya teşekkür eder, iş hayatlarında başarılar dileriz.

Bu vesileyle halkımıza Kovid -19 salgınıyla mücadelede ilan edilen tüm tedbirlere harfiyen uymasını hatırlatırız”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.