10 C
Edirne
19:31 - 11 Aralık 2019
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Özgür Çocuklar Parkı ilgi bekliyor

Edirne Belediyesi tarafından 3 yıl önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda açılan Özgür Çocuk Parkı bakımsızlık ve ilgisizlik nedeniyle kötü görüntüler sergiliyor.

Beş dönümlük bir arazi üzerine kurulan yeniyerleşim bölgesi olarak anılan bölgede bulunan Özgür Çocuk Parkı 3 yıl önce yoğun bir Edirneli vatadandaşların katılımı ile görkemli bir törenle açılmıştı. Ancak şimdi ki süreçte açılışı takdirle karşılanan bu çocuk parkının içinde ilgisizlik ve bakımsızlık nedeniyle çöpler, su birikintileri, yerinden çıkmış paneller tepki çekiyor.

Bir çok çevre sakini ise Edirne’de tek olan Özgür Çocuk Parkı’nın bu denli ilgisizleştirilmesine anlam veremediklerini, Edirne Belediyesi’nin nüfusu en fazla mahalle olan, ailelerin çocuklarını yazın getirdikleri Şükrüpaşa Mahallesi’nde ki bu parkla ilgilenilmesini istediklerini, çocuklarının hijyenik temiz ortamda oynatmak istediklerini sitemle dile getirdiler.

 

Erkan Ekşi

Diğer Haberler

Avcılara yönelik denetimler sürüyor

Son Haber

AFAD gönüllülerine eğitim

Son Haber

Bir Fikrim Var Proje Yarışması başlıyor

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla