26.1 C
Edirne
23:01 - 9 Temmuz 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Sağlıkçılara moral ziyaret

Edirne Valisi Ekrem Canalp, 1. Murat Devlet Hastanesinin çeşitli bölümlerinde görev yapan sağlık personeline moral ziyaretinde bulundu.

Edirne Valisi Ekrem Canalp, tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de ölümlere neden olan koronavirüsü nedeniyle vatandaşlara mesai mefhumu gözetmeksizin 1. Murat Devlet Hastanesi’nde hizmet veren sağlık personeline moral ziyaretinde bulundu. Vali Canalp’e ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz Kalkan, İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt ve İl Jandarma Komutanı Albay Alpaslan Doğan eşlik etti.

Hastanenin acil servis ve diğer bölümlerinde görev yapan sağlık personeli ile bir araya gelen Vali Canalp, fedekarca görev yapan sağlık personeline özverilerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Canalp, ardından yetkililerden Koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler hakkında bilgi alarak yerinde incelemelerde bulundu.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

İnce’ye gazeteciye hakaretten para cezası

Mutlu Akbaşak

Ambulans helikopter, boğulma tehlikesi geçiren genç için havalandı

Mutlu Akbaşak

Silahlı kavgada 7 kişi yaralandı

Mutlu Akbaşak

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla