DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BIST 9.693,461,77%
BITCOIN 21088352,01%
Edirne
10°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlıkta yeni dönem

Sağlıkta yeni dönem

ABONE OL
19 Ekim 2020 10:01
Sağlıkta yeni dönem
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü’ne Uzm. Dr. M. İshak Yıldırım’ın atanmasının ardından müdürlüğe bağlı yönetim kadrosunda da değişikliğe gidildi. Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı, Sağlık Hizmetleri Başkanlığı ile Sultan I. Murat Devlet Hastanesi Başhekimliğine atamalar gerçekleştirildi.

Edinilen bilgiye göre; Uzm. Dr. M. İshak Yıldırım’ın İl Sağlık Müdürü olmasının ardından boşalan Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı görevine Sultan I. Murat Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mustafa Talha Sütçü atandı. Sultan I. Murat Devlet Hastanesi Başhekimliğine ise Uz. Dr. Zehra Gülsevin Şimşek’in ataması yapıldı.

Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’nda da yönetim değişikliğine gidilirken Dr. Kamil Sani Öngören’in yerine Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü de yapmış olan Dr. Ali Fatih Selvi atandı.  Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı görevini sürdüren Dr. Selma Heves Yılmaz, görevine devam ederek sözleşmesi yenilendi. Destek Hizmetleri Başkanı Faruk Duymuş ise görevine devam ediyor.

Öte yandan bazı İlçe Sağlık Müdürlüğü ve hastane yönetimlerinde de değişiklik yapıldı.

Sağlık Hizmetleri Başkanlığı görevinden ayrılan Dr. Kamil Sani Öngören Uzunköprü İlçe Sağlık Müdürü olarak atanırken, Sultan I. Murat Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Onur Mert de Uzunköprü Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atandı. Keşan Devlet Hastanesi Yönetim kadrosunda da değişikliği gidilirken Keşan Devlet Hastanesi’nin yeni başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Recep Vural oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.