2.2 C
Edirne
04:13 - 9 Nisan 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Sayısal’a üçüncü ortak Edirne’den

Üçüncü kez devreden ve 6 milyon 839 bin liralık büyük ikramiyenin 12 şubat Sayısal Loto çekiliş sonucunda büyük ikramiyenin 3. Ortağı Edirne oldu. 12 şubat günü 2. Kez devrederek 6 milyon 839 bin liralık büyük meblağ için çekilen sayısal loto sonuçlarına tüm Türkiye kitlenmişti. Sayısal lotonun 04-09-14-17-26-30 çekilen rakamları sonucunda 6 milyon 839 bin liralık büyük ikramiyenin 3.ortağı olan Edirne Merkez’e 2 milyon 279 bin 695 lira vurdu.

Büyük ikramiyelere öncekİ yıllarda da sahip çıkan ve ortak olan Edirne’nin, İstanbul’da ki Nimet Abla loto bayi kadar şanslı olduğu sosyal medyada konuşuldu. 6 milyon 839 bin liralık ikramiyenin Edirne haricinde ki diğer 2 ortağı ise Çorum Sungurlu ve Kocaeli Körfez olarak duyuruldu. Edirne’ye çıkan ikramiyenin ise sahibinin daha ortaya çıkmadığı da öğrenildi.

Erkan Ekşi

Diğer Haberler

Edirne’de “Süper Ay”

Son Haber

Yasağa uymadı, cezayı yedi!

Son Haber

Valilik o iddiaları yalanladı

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla