19.5 C
Edirne
09:01 - 10 Ağustos 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Selimiye Meydanında 15 Temmuz sergisi açıldı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Selimiye meydanında 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi açıldı. Sergide, 15 Temmuz’la ilgili yerel ve ulusal gazetelerin ilk sayfalarıda yer aldı.

Sergiyi, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Soytürk, Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Orhan Doğan, İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Edirne İl Müdürü Uğur Ülgen’de ziyaret etti.

Burada sergide gazete manşetlerinin de yer almasıyla iygili bir açıklama yapan Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Orhan Doğan, “15 Temmuz’da istenmeyen bir kalkışma yaşadı, Türkiye. Hem bu durumu he de şehitlerimizi anmak için böyle bir sergi istediler bizden, biz de bu sergimizi yaptık. Yerel ve ulusal gazetelerimizin manşetleri sergide yer aldı. Ben öncelikle gazetelerini gönderen bütün meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum. Onların sayesinde bu sergiyi yapmış olduk, hepsine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. Sergi yarın (Çarşamba) saat 24:00’a kadar açık olacak.

Hüsnü SARIGÜL

Diğer Haberler

Alevler 30 kilometre uzunluğa yayıldı

Mutlu Akbaşak

Sınır hattındaki yangın sürüyor

Mutlu Akbaşak

Dönüş yolunda arabalı treni tercih ediyorlar

Mutlu Akbaşak

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla