18.3 C
Edirne
18:24 - 26 Şubat 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Sevgi Caddesi’ne döndü

Edirne Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Saraçlar Caddesi’nde çeşitli etkinlikler düzenleyerek; Edirnelilerin sevgi dolu günlerine ortak oldu. Edirne’nin en işlek caddesi olan Saraçlar Caddesi adeta Sevgi Caddesi’ne döndü.

Edirne Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda kalbi sevgi ile atan Edirnelileri yalnız bırakmadı. 14 Şubat nedeniyle Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ‘Bir şehir, Bir aşk, Bir Başkan; Seni Seviyorum’ sözlerinin yer aldığı billboardları kentin birçok noktasında yer alırken; Saraçlar Caddesi de adeta Sevgi Caddesi’ne döndü. Edirne Belediyesi tarafından kalbi sevgiyle atan Edirnelilere kırmızı karanfiller hediye edildi.

Ayrıca Aşk Küresi vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Edirneliler, Selfie noktası ve Aşk küresinde sevgilileriyle, arkadaşlarıyla, çocuklarıyla bol bol fotoğraf çekilerek, 14 Şubat’ı ölümsüzleştirdi.

Erkan Ekşi

Diğer Haberler

Tunca Nehri yaya gezilebiliyor… Çeltik üreticileri endişeli!

Son Haber

Düzensiz göçmenleri taşıyan otomobil devrildi: 8 yaralı

Son Haber

Velilerde sınav kaygısı

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla