Sırbistan’da asılsız bomba ihbarları sürüyor

19.05.2022 13:24

Sırbistan'da asılsız bomba ihbarları verilmeye devam ediyor.

Sırbistan’da asılsız bomba ihbarları sürüyor

Sırbistan’da asılsız bomba ihbarları verilmeye devam ediyor.

Balkan News’te yer alan habere göre; Daha önce iki kez okullarda bomba ihbarları verilen başkent Belgrad’da bugün de bazı medya organlarına e-posta gönderilerek yeniden bomba ihbarı verildi.

Sırbistan makamları ise bu asılsız ihbarların Rusya’ya yaptırım uygulamadıklarından kaynaklandığını öne sürüyor.

Sırp medyasına bugün gönderilen e-postada, 500 kilogram patlayıcının hazırlandığı ve tüm bombaların yerel saatle 17.00’da patlatılacağı bildirildi.

E-postada ayrıca şu ifadelere de yer verildiği aktarıldı:

“Sırbistan, diğerleriyle birlikte benim ülkemi de yok eden terör ulusu Rusya’yı desteklemeye devam ediyor. Rusya, sürekli dünyayı terörize ediyor ve biz bunu tolere etmeyeceğiz. Sırbistan, Rusya’nın eylemlerini kınamayı ve daha da önemlisi Rusya’ya yaptırım uygulamayı reddetti. Sırbistan, Batı dünyasına açılan bir Rus portalı, uçuşlara izin veriyor ve Rus ekonomisini ayakta tutmaya devam ediyor. Hepiniz korkaksınız ve bunun bedelini ödeyeceksiniz. Özel kuvvetler ekibimiz Arnavutlarla bir araya geldi. 500 kilogram C4 yaptık. Ayrıca gübre bombası yapmak için 1.000 kilogram gübre aldık. Ekibimiz Sırbistan’ın çeşitli şehirlerinde 200 kişiden oluşuyor. Bütün bu bombalar akşam 17.00 civarında patlayacak. Umalım ki Sırbistan dersini alıp Rusya’ya yaptırım uygulayarak doğru olanı yapar.”

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler