SMA hastası Derin destek bekliyor      

30.12.2020 16:28

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, doğduğu günden bu yana SMA Tip-1 kas hastalığı ile mücadele eden Edirneli Derin bebeği ziyaret ederek, Derin’in ailesinin başlattığı yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu.

SMA hastası Derin destek bekliyor      

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, doğduğu günden bu yana SMA Tip-1 kas hastalığı ile mücadele eden Edirneli Derin bebeği ziyaret ederek, Derin’in ailesinin başlattığı yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu. Derin’in tedavi olabilmesi için 2.2 milyon Euro’ya ihtiyacı olduğunu belirten Gürkan tüm Edirne halkına seslenerek, “Derin’de her sağlıklı çocuk gibi gülmek, oynamak, yaşamak istiyor. El ele verip Derin’i yaşatalım” dedi.

SMA ile mücadele eden Derin’i hiç yalnız bırakmayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Derin bebeği ziyaret ederek, başlatılan yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu.

Evlatlarının yaşama tutunması için büyük bir mücadele veren ailesinin, Derin’in tedavisi için kampanya başlattığını belirten Gürkan, “Değerli hemşehrilerim, sevgili Edirneliler;  Derin SMA hastası bebeklerden biri. Ailesi, annesi, babası ve hepimiz Derin’in bir an önce tedavi olup, sağlığına kavuşması için mücadele ediyoruz. Ancak tedavi sadece yurtdışında yapılabiliyor ve 2.2 milyon EURO tedavi bedeli. Bu bağlamda Derin’in ailesinin açtığı yardım kampanyasına hepinizin bağışlarını istiyoruz. Ekonomik durumunuz neye el veriyorsa, gönlünüzden ne geçiyorsa, Derin’i hep beraber yaşatmalıyız. Bunun için destekleriniz, katkılarınız, yardım kampanyasına yapacağınız her destek, her bağış Derin için çok önemli. Biliyorum ki Edirneliler, o büyük yürekleriyle, yüce gönülleriyle Derin’in yaşama tutunması için, tedavi olabilmesi için gereken bütün desteği sağlayacaklar. Hep beraber, Derin kızımızı, Derin evladımızı birlikte yaşatacağız. O da bütün sağlıklı çocuklar gibi gülecek, oynayacak ve mutlu bir yaşamı olacak. Size güveniyoruz. Derin’in ailesinin izinli bir şekilde açmış olduğu hesap numarasına lütfen bağışlarınızı yapınız. El ele verip Derin’i yaşatalım” dedi.

 

AKBANK

IBAN:

TR63 0004 6001 2088 8000 2586 89

Hesap Adı: Ahmet Demir

Açıklama kısmına sadece Derin yazınız.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler