DOLAR 32,7274 1.39%
EURO 35,0083 0.28%
ALTIN 2.450,992,52
BIST 10.471,320,76%
BITCOIN 21619860,45%
Edirne
18°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Subaşı’na 10 bin fidan

Subaşı’na 10 bin fidan

ABONE OL
1 Ocak 2020 11:33
Subaşı’na 10 bin fidan
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seiko Optik Türkiye’nin “Baktığımız Yerler Yeşerecek” projesi kapsamında ikinci ‘Hatıra Ormanı’ Edirne Subaşı’nda hayat buldu. Bağışlanan 10 bin fidan Seiko Optik Türkiye Genel Müdürü Suat Çam’ın katılımıyla toprakla buluştu.

‘Baktığımız Yerler Yeşerecek’ projesi kapsamında TEMA Vakfı iş birliği ile geçtiğimiz yıl Gaziantep Nur Dağı’na tüketicileri adına 10 bin fidan bağışlayarak ‘Hatıra Ormanı’ oluşturan Seiko Optik Türkiye, 2. ‘Hatıra Ormanını’ 10 bin fidan bağışı ile Edirne Subaşı’nda oluşturdu.  Seiko tüketicisi adına bağışlanan fidanlar Edirne Meriç ilçesi Subaş Mevki’nde Seiko Optik Türkiye Genel Müdürü Suat Çam’ın katılımıyla toprakla buluştu. ‘Her cam, geleceğe dikilen birer fidan’ sloganı ile bugüne kadar tüketicileri adına 20 bin fidan bağışı ile ‘2 Hatıra Ormanı’ oluşturan Seiko Optik Türkiye, ‘3. Hatıra Ormanı’ için kolları sıvadı.

TÜKETİCİLERİN DOĞADA DİKİLİ BİR FİDANI OLUYOR

Camı özenle işleyen, insanlığın hizmetine sunan ve görme yetisine katkı sağlayan Seiko Optik, yeşil ve temiz bir gelecek için güçlü adımlar atmaya devam ediyor. Seiko Optik Türkiye, ‘Baktığımız Yerler Yeşerecek’ projesini yurt genelindeki 700 optikçi ile birlikte yürütüyor. Dikilen fidanların sertifikaları, kullanıcıların ismine özel düzenlenerek, satın aldıkları ürünle birlikte teslim ediliyor. Projeye geçtiğimiz yıl start veren ve nihai tüketicinin de projeye aktif olarak katılmasını sağlayan Seiko Optik’ten cam alan tüketicilerin Gaziantep Nurdağı ve Edirne Subaşı’ndaki ‘Seiko Hatıra Ormanları’nda dikili fidanları oldu.

ÜÇÜNCÜ ORMAN GELİYOR…

Seiko Optik Türkiye Genel Müdürü Suat Çam, ‘ikinci ormanımızın fidanlarını toprakla buluşturmak büyük gurur bizim için. Tüketicimizle birlikte ülke geleceğine katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Görme sorunları, göz hastalıkları, göz sağlığının korunması, düzenli göz muayenesi ve kaliteli gözlük camı kullanımı konularında Türkiye’de göz sağlığı bilincine yönelik çalışmalar yürütürken aynı zamanda çevre bilinci gibi toplum yararına yönelik farklı projeleri de hayata geçiriyoruz. Marka vizyonumuz, doğa dostu ürünlerimiz ve üretimimizle, çevreci yaklaşımımızı devam ettiriyoruz. Tüketicimizin aldığı her cam geleceğe dikilen bir fidana dönüşüyor. TEMA Vakfı’na 2. kez 10 bin fidan bağışında bulunarak, Edirne’de yeni bir hatıra ormanı oluşturduk. Amacımız projenin yıllarca devam etmesi ve Türkiye’nin birçok bölgesinde ‘Seiko Hatıra Ormanlarının’ oluşturulması. ‘3. Hatıra Ormanı’ için süreci başlattık. Bu topraklarda başarılı işler yapan bir marka olarak yine bu topraklara fayda sağlamak ve tüketicimizle birlikte projeyi büyütmek bizim için son derece değerli. Orman varlıklarının artırılmasını önemsiyoruz. Bu açıdan projede tüketicimizle kol kola girerek ‘3. Hatıra Ormanı’ da hayata geçireceğiz” dedi.

Haber Merkezi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.