22.3 C
Edirne
20:48 - 6 Haziran 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Tedbirli doğum günü kutlaması

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’nun doğum gününü kutladı. Kutlamada koronavirüsü tedbirleri kapsamında hijyen kuralları ve sosyal mesafeye dikkat edildi. Dr. Tanrıkulu da pastasını üflemek yerine tedbir amaçlı eliyle esinti yaparak söndürdü.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, çalışma arkadaşı olan Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’nun doğum gününü unutmadı ve Edirne’de koronavirisüne karşı yoğun bir çalışma temposunda olan Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Tanrıkulu için Başkanlık Makamı’nda pasta kesti. Kutlamada koronavirüsü tedbirleri kapsamında hijyen kuralları ve sosyal mesafeye dikkat edildi. Dr. Tanrıkulu da pastasını üflemek yerine tedbir amaçlı eliyle esinti yaparak söndürdü.

Edirne Belediyesi olarak krizin başlangıcından önce; 8 Mart’tan bu yana sahada olduklarını ve krizi atlatmak için bütün ekiplerle birlikte çalışmaları sürdürdüklerini belirten Gürkan, “Bu ekiplerin başında da Başkan Yardımcım Dr. Ertuğrul Tanrıkulu var. Bu kriz günlerinde başkan yardımcımıza biraz da moral vermek adına kendisine küçük bir sürpriz yapmak istedik. Biz yine hijyen tedbirlerine uyarak; sosyal mesafeyi koruyoruz. İnşallah bu krizi el birliği ile atlatacağız. Sevgili çalışma arkadaşım, kardeşime de nice mutlu yıllar diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Dayısının oğlunu silahla yaralayan kişi yakalandı

Hüsnü Sarıgül

Emekli öğretmen evinde ölü bulundu

Hüsnü Sarıgül

İş makinesinin içine giren yılan güçlükle çıkarıldı

Hüsnü Sarıgül

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla