Tekin, son yolculuğuna uğurlandı

23.04.2022 14:31

Trakya Birlik Genel Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkilerden emekli olan ve gazetecilik yönüyle de gazetemizde görev alarak sayısız habere imza atan meslektaşımız İlyas Yavuz Tekin ağabeyi kaybettik, Tekin, dün öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından İlçe Mezarlığında toprağa verildi.

Tekin, son yolculuğuna uğurlandı

Merhum Yılmaz Tekin ve Merhume Keriman Tekin’in oğlu, Can ve Ege Tekin’in babaları, Nurhayat Tekin’in eşi, önceki dönem Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin ve Ablası Ülkü Tekin’in abileri Trakya Birlik Genel Müdürlüğünden emekli İlyas Yavuz Tekin yaşamını yitirdi. Tekin, emekli olduktan sonra gazetemizde 90’lı yıllarda görev alarak sayısız habere imza atmıştı.

Tekin, için dün Havsa Sokullu Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Kılınan cenaze namazının ardından Tekin’in cenazesi Havsa İlçe Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze törenini Havsa Kaymakamı Reşit Özer Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Trakya Birlik çalışanları ve Tekin’in ailesi ile sevenleri katıldı.

Sonhaber Gazetesi olarak meslektaşımız, ağabeyimiz İlyas Yavuz Tekin’e Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler