Terör örgütü üyesi 14 kişi yakalandı

26.11.2022 16:20

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, son bir haftada yasa dışı yollarla Yunanistan’a geçmeye çalışan terör örgütü üyesi 14 kişi ile çeşitli suçlardan aranan 10'u yabancı uyruklu olmak üzere toplam 72 kişiyi yakaladı.

Terör örgütü üyesi 14 kişi yakalandı

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, son bir haftada yasa dışı yollarla Yunanistan’a geçmeye çalışan terör örgütü üyesi 14 kişi ile çeşitli suçlardan aranan 10’u yabancı uyruklu olmak üzere toplam 72 kişiyi yakaladı.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, terörle mücadele faaliyetleri ile emniyet ve asayişin sağlanmasına yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, son bir haftalık süre içerisinde icra edilen terörle mücadele faaliyetleri kapmasında, Yunanistan’a geçmeye çalışan FETÖ/PDY üyesi 10, PKK/KCK  silahlı terör örgütü üyesi 4 kişi olmak üzere toplam 14 terör örgütü üyesini yakalandı.

Jandarma ekipleri ayrıca emniyet ve asayişin sağlanmasına yönelik icra edilen faaliyetler kapsamında ise çeşitli suçlardan aranan 10’u yabancı uyruklu olmak üzere toplam 43 şahıs ile askeri suçlardan aranan 29  şahsı yakalayarak haklarında yasal işlemler yaptı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler