22.8 C
Edirne
23:34 - 4 Temmuz 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Turizm Haftası kutlanıyor

Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği, Turizm Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.

Derneğin mesajında, koronavirüs salgını nedeniyle dünya genelinde turizm faaliyetlerinin geçici bir süreyle yapılamaz duruma geldiği belirtildi.

Salgından en çabuk etkilenen ve en ciddi zarar gören sektörün turizm olduğu aktarılan açıklamada, virüs salgını nedeniyle daha önce planlanan etkinliklerin de yapılamadığı bildirildi.

Turizmin, Türkiye’nin kalkınmasında önemli bir sektör olduğu kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Derneğimizin irtibat halinde olduğu, görüş aldığı ve durum değerlendirmesi yaptığı sektörün ulusal ve uluslararası iş görenlerinden geleceğe dönük, umut dolu mesajlar almaktayız. Bu zor ve travmatik günlerde Edirne halkı ile dayanışma içinde olacağız ve kurumlarımıza, halkımıza elimizden geldiğince yardımcı olacağız. Daha sağlıklı günlerde kadim Edirne’nin gelişimi, ülkemizin kalkınmasında en önemli sektörlerden olan ve dünya barışına katkı sağlayan turizm için çalışacağız.”

(AA)

Diğer Haberler

Süs havuzundaki küpler çöktü

Hüsnü Sarıgül

261 bin 750 kök Hint keneviri imha edildi

Hüsnü Sarıgül

Kaçak üretilen 41 bin litre etil alkol ele geçirildi

Hüsnü Sarıgül

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla