Acil durum toplanma alanları belirlendi

03.01.2022 11:11

Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Turgut Sarıbaşak, acil durumlarda ve doğal afetlerde toplanma alanlarının 24 mahallede olduğu gibi kendi mahallesinde de belirlendiğini duyurdu.

Acil durum toplanma alanları belirlendi

Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Turgut Sarıbaşak, acil durumlarda ve doğal afetlerde toplanma alanlarının 24 mahallede olduğu gibi kendi mahallesinde de belirlendiğini duyurdu. Muhtar Sarıbaşak, Kaleiçi’nde Polis Parkı, Pazartesi Pazar’ı olarak belirlenen 2 toplanma noktasının yanı sıra, 3. koordinat olan Muradiye Cami toplanma noktasının Eski Trafik Tescilin olduğu alanla değiştirileceğini de söyledi.

“ACİL DURUMDA TOPLANMA MERKEZLERİ”

Kaleiçi’nde acil durumlarda 3 acil toplanma noktasının vatandaşların bilmesi gerektiğini aktaran Muhtar Turgut Sarıbaşak “ Deprem, yangın, doğal afetlerde toplanma yerleri belirlendi. 24 mahallenin projesi yapıldı. 24 mahallenin doğal afet projeleri muhtarlıklarda asıldı. Aslında güzel bir şey. Mithatpaşa Mahallesi ve Kaleiçi semti olarak 3 acil durum toplanma merkezi Polis Parkı, Muradiye Cami, Pazartesi Pazarı olarak belirlendi. Belediye başkanımız geldiğinde konuştum. Eski Trafik Tescilin olduğu alanı şimdi ETUS durağı olarak kullanılan alanı önerdim. Muradiye Cami tarafı belirlenmiş orasının bize çok ters kaldığını söyledim, başkanda tamam Turgut dedi. Onunda çalışması var. Güzel bir şey aslında. Halka da duyurmak gerekiyor. Basınımız aracılığıyla bunu vatandaşlarımızın öğrenmesini istiyorum” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler