Açılalı bir hafta bile olmadı, bu hale geldi!

24.09.2021 12:23

Keşan Belediyesi tarafından “11 Mahalleye 11 Hayır Çeşmesi” projesi kapsamında hazırlanan ve ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak dağıtılacak Tatlı Çeşme'nin para haznelerine zarar verildi.

Açılalı bir hafta bile olmadı, bu hale geldi!

Keşan Belediyesi tarafından “11 Mahalleye 11 Hayır Çeşmesi” projesi kapsamında hazırlanan ve ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak dağıtılacak Tatlı Çeşme’nin para haznelerine zarar verildi.

Keşan Belediyesi tarafından “11 Mahalleye 11 Hayır Çeşmesi” projesi kapsamında hazırlanarak, açılışı yapılan ve 1 TL karşılığında 10 litre su verilen Tatlı Çeşme’nin para haznelerine kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce zarar verildi. Yukarı Zaferiye Mahallesi Muhtarı Nedim İşlek, çeşmeye zarar verilmesiyle ilgili gazetecilere açıklamalarda bulunarak, “Su almak isteyenlerin para attığı kumbara muhafazasına zarar vermişler. 1 Hafta geçti şu hale bakın. Bunun adı hırsızlık değil, hainliktir. Bir de başka mahallelere de belediye önderliğinde hayır yapmak isteyenler de hayrat çeşmeleri yapılacaktı, bu şartlarda kim hayrat düşünür ki? Böyle hainlik olmaz. O paralar toplanacak ve belki de bunu yapanların çok yakından tanıdığı çocuklara burs olarak verilecekti. Ama bu hakkı gasp etmek istediler. Yardıma ihtiyaçları varsa gelsinler yardım edelim, herkese de yardım ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Anadolu Ajansı

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler