Acun Ilıcalı: 4 yaşında Edirne’de kayboldum

15.08.2020 11:09

Acun Ilıcalı: 4 yaşında Edirne’de kayboldum

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı daha önce hiçbir yerde paylaşmadığı çocukluk anılarından bahsederek, “Edirne’de 4 yaşında kaybolup, 8 saat sonra bulunduğunu, 10 yaşındayken de ailesiyle birlikte yaşadıkları mahallede gazoz kapaklarından madalya yapıp olimpiyatlar düzenlediğini söyledi.

Sadece Türkiye’ de değil dünyanın birçok ülkesinde de yaptığı başarılı işlerle kendisinden sıkça söz ettiren ünlü televizyoncu, Acun Ilıcalı daha önce çocukluğuyla ilgili hiç bilinmeyen ve Edirne’de geçen anılarını, ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın sunduğu’ ‘Tanınmış Kişileri Seviyorum S2B1’ programında anlattı.

“MAHALLEDE OLİMPİYATLAR YAPARDIM”

Ilıcalı daha önce bilinmeyen ve Edirne’de geçen anılarını şöyle aktardı: “Edirne’de kayboluyorum 8 saat sonra buluyorlar beni. 4 yaşındayım. Yürüyerek gitmişim. 10 yaşındayken de mahallede olimpiyatlar yapardım. Gazoz kapaklarından madalya yapardım. Birinciye altın madalya falan yapardık. Böyle bizim, Edirne’deki mahallemiz de olimpiyatlar düzenlerdik.”

Ilıcalı, sözlerini, “Hayatım boyunca hep bir oyunun içinde oldum. Oynatan oldum, düzenleyen oldum. Şimdi yaptığım işe baktığında aslında aynı şeyi yapıyorum.” diyerek tamamladı.

Hüsnü SARIGÜL

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler