Ağanın oğlundan gazeteciye yumruk

08.07.2021 18:31

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ağası Seyfettin Selim'in dün akşam gazetecilerle düzenlediği yemekli toplantıda, müzik eşliğinde karşılıklı oyun sırasında yerel gazete muhabiri Hüsnü Sarıgül'ün eli yanlışlıkla ağa Selim’in yüzüne geldi. Bunu saldırı sanan oğlu Melih Selim de Sarıgül’ü yumrukladı.

Ağanın oğlundan gazeteciye yumruk

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ağası Seyfettin Selim’in dün akşam gazetecilerle düzenlediği yemekli toplantıda, müzik eşliğinde karşılıklı oyun sırasında yerel gazete muhabiri Hüsnü Sarıgül’ün eli yanlışlıkla ağa Selim’in yüzüne geldi. Bunu saldırı sanan oğlu Melih Selim de Sarıgül’ü yumrukladı.

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ağası Seyfettin Selim, güreşleri öncesinde dün akşam kentteki gazeteciler ve davetlilerin katıldığı bir yemek verdi. Müzikli yemeğin ilerleyen saatlerinde davetliler sahneye çıkarak karşılıkla oyun havaları eşliğinde oynamaya başladı. Bir süre sonra ağa Seyfettin Selim de sahneye çıkarak oyuna eşlik etti. Karşılıklı göbeklerin atıldığı sırada kentte yerel bir gazetede muhabirlik yapan Hüsnü Sarıgül’ün eli ağa Selim’in yüzüne çarptı. Elindeki sigara külü de Selim’in yüzüne denk geldi. Bu durumu gören Selim’in oğlu Melih Selim, babasına bir saldırı olduğunu sanarak, muhabir Sarıgül’ü önce itti ardından da yumruklar atarak darp etti.

Basın toplantısı için gittiği yemekte muhabir Hüsnü Sarıgül’ün darp edilmesi anı kameralara saniye saniye yansıdı. Ağa Seyfettin Selim, olayın bir yanlış anlaşmadan kaynaklandığını belirterek, “Oyun sırasında genç gazetecinin eli yüzüme denk geldi, elindeki sigarasının külü de yüzümü yaktı. Ben geri çekilince oğlum buna vurduğunu sandı. Yanlış anlamadan kaynaklanan bir olay, daha sonra onları barıştırdım” dedi.

Yaşanan olayın ardından muhabir Sarıgül’ün şikayetçi olmadığı öğrenildi.

 

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler