-3.9 C
Edirne
20:46 - 21 Ocak 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Manşet

Bayrağın hali tepki topladı

Edirne’nin en işlek caddelerinden biri olan Bankalar Caddesi’nde Ziraat Bankası önündeki direğe sarılı kalmış Türk Bayrağı görenlerin tepkisini çekti.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanlığı’na ait olduğu söylenen büyük Türk Bayrağı’nın direğe bağlanarak karman çorman tabiri ile kalması Edirneliler’in hem de şehir dışından gelenlerin tepkini topladı.

Edirne’nin en merkezi ve en işlek caddesinde kalan bu görüntüye ise sitem eden bir çok vatandaş ” MHP İl Başkanlığı bu hatayı nasıl yapabilir? Parti bayrakları dimdik, Türk Bayrağı kopmuş ve bir direğe sarılıp bırakılmış gibi. Türk Bayrağı için hala şehit veriyoruz yani kanımızı veriyoruz. Bu bayrak kutsal bayraktır. MHP Yönetiminin hiç bir üyesi de mi görmüyor? En işlek cadde de bu bayrak böyle bırakılmaz, sonuna kadar açılıp dalgalandırılır. Gerekirse partinin bayraklarını indirirler, ama Türk Bayrağı inmez. Derhal MHP Yönetimi al bayrağı hak ettiği gibi düzeltip, dalgalandırmalı” şeklinde sitem ettiler.

 

Erkan Ekşi

Diğer Haberler

Vali Canalp’in “köy” hassasiyeti

Son Haber

Bu köylerde 8 saat elektrik yok!

Son Haber

Kırklarelispor, Başakşehir’i kupadan eledi

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla