Bayrağın hali tepki topladı

17.07.2019 15:14

Edirne'nin en işlek caddelerinden biri olan Bankalar Caddesi'nde Ziraat Bankası önündeki direğe sarılı kalmış Türk Bayrağı görenlerin tepkisini çekti.

Bayrağın hali tepki topladı

Edirne’nin en işlek caddelerinden biri olan Bankalar Caddesi’nde Ziraat Bankası önündeki direğe sarılı kalmış Türk Bayrağı görenlerin tepkisini çekti.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanlığı’na ait olduğu söylenen büyük Türk Bayrağı’nın direğe bağlanarak karman çorman tabiri ile kalması Edirneliler’in hem de şehir dışından gelenlerin tepkini topladı.

Edirne’nin en merkezi ve en işlek caddesinde kalan bu görüntüye ise sitem eden bir çok vatandaş ” MHP İl Başkanlığı bu hatayı nasıl yapabilir? Parti bayrakları dimdik, Türk Bayrağı kopmuş ve bir direğe sarılıp bırakılmış gibi. Türk Bayrağı için hala şehit veriyoruz yani kanımızı veriyoruz. Bu bayrak kutsal bayraktır. MHP Yönetiminin hiç bir üyesi de mi görmüyor? En işlek cadde de bu bayrak böyle bırakılmaz, sonuna kadar açılıp dalgalandırılır. Gerekirse partinin bayraklarını indirirler, ama Türk Bayrağı inmez. Derhal MHP Yönetimi al bayrağı hak ettiği gibi düzeltip, dalgalandırmalı” şeklinde sitem ettiler.

 

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler