Beşiktaşlılar Dayanışma Yemeği’nde buluşacak

22.02.2022 10:51

Edirne Kartalları Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Arif Kuday 19 Mart’ta Edirne’deki Beşiktaşlılar olarak dayanışma yemeği düzenleyeceklerini duyurdu.

Beşiktaşlılar Dayanışma Yemeği’nde buluşacak

Edirne Kartalları Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Arif Kuday 19 Mart’ta Edirne’deki Beşiktaşlılar olarak dayanışma yemeği düzenleyeceklerini duyurdu.

Edirne Kartalları Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Arif Kuday, düzenlediği basın toplantısında, Beşiktaş’ın kuruluş tarihi olan 1903’e dikkat çekerek, 19 Mart tarihinde dayanışma yemeği düzenleyeceklerini söyledi.

Kuday, dayanışma yemeğine Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi, Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Daltaban’ı davet edeceklerini ve ayrıca 2020-2021 sezonuna ait kupaları yemeğe getirtmek istediklerini sözlerine ekledi.

“19.03.2022’DE EDİRNELİ BEŞİKTAŞLILAR DAYANIŞMA YEMEĞİ”

Edirne Kartalları Beşiktaşlılar Derneği’nin 112 üyesiyle geçtiğimiz ay 1. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdiklerini belirterek, “Edirne’deki tüm Beşiktaşlılar olarak ayırım yapmadan Ailelerimiz ile birlikte Dayanışma yemeği ile bir araya geliyoruz.  Çünkü biz kara kartalız ve biz büyük bir aileyiz. Dayanışma yemeğimize Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi ve Derneklerden sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hakan Daltaban’ı da 5 Mart 2022 tarihinde Edirne Kartalları Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu olarak Kulübümüzü ziyaret ederek kendilerini davet edeceğiz. Ayrıca Kulübümüz de uygun görürse 2020-2021 sezonumuza ait Süper Lig Şampiyonluğu kupasını, Ziraat Türkiye Şampiyonluğu kupasını ve Süper Kupamızı da Edirne’de ki Beşiktaşlı taraftarlarımız için Dayanışma yemeğimize getirmelerini talep edeceğiz. Edirne Kartalları Beşiktaşlılar Derneği olarak düzenleyeceğimiz Dayanışma yemeğimizde sürpriz konuklarımız da olacak ve Beşiktaş’ımızın kuruluş tarihi Olan 19.03 cumartesi gecesi hep birlikte omuz omuza coşacağız. Meriç Nehrimizi ve Köprümüzü o gece bir kez daha aydınlatacağız. Başta Beşiktaş Ailesi olarak Edirne Kartallarını, Beşiktaş sevdalılarını, Beşiktaş dostlarını bu güzel ve anlamlı günde aramızda görmek bizleri mutlu edecektir” şeklinde konuştu.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler