Bulgaristanlı Başkanlar, Edirne’de

16.06.2022 10:39

Aralarında Kardeş Belediye Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Aziz’in de yer aldığı Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Partisi'nin Kırcaali, Haskovo ve Smolyan Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Başkanları, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

Bulgaristanlı Başkanlar, Edirne’de

Aralarında Kardeş Belediye Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Aziz’in de yer aldığı Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Partisi’nin Kırcaali, Haskovo ve Smolyan Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Başkanları, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

Ziyarette, Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis, Momçilgrad Belediye Başkanı İlknur Kyazim, Cebel Belediye Başkanı Necmi Ali, Ardino Belediye Başkanı İzet Şaban, Krumovgrad Belediye Başkanı Sebihan Mehmet, Kırcaali Meclis Başkanı Yusein Ahmet, Kirkovo Meclis Başkanı Sali Ramadan, Çernooçene Belediyesi Bölüm Müdürü Ruşen Feyzula, Rudozem Belediye Başkanı Rumen Pehlivanov, Madan Belediye Başkanı Fahri Molaysenov, Borino Belediye Başkanı Mustafa Karaahmet, Stambolovo Belediye Başkanı Mustafa Karaahmet, Stambolovo Belediye Başkanı Adnan Kyazim, Macarovo Belediye Başkanı Ercan Yusuf, Mineralni Bani Meclis Başkanı Mehmet Şakir, Kırcaali Belediyesin’de Bölüm Müdürü Mehmet Bilyal, Kırcaali Belediyesi Koordinatör Bayram Yusein, Cebel Meclis Başkanı Seyfi Mehmedali, Ardino Meclis Başkanı Sezgin Bayram yer aldı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Partisi’nin Kırcaali, Haskovo ve Smolyan Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Başkanları’nı Belediye Meclis Salonu’nda ağırladı.

Kendilerini Edirne’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Recep Gürkan, işbirliği içinde ilişkileri daha da ileriye taşımaya devam edeceklerini söyledi.

Belediye Başkanı Recep Gürkan, ayrıca Kırcaali, Haskovo ve Smolyan Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Başkanları’nı Edirne Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisleri başta olmak üzere birçok konuda bilgilendirdi.

Konuklar daha sonra Tarihi Belediye Binasını ve Belediye Binası’nda bulunan Atatürk Odası’nı ziyaret etti.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler